Kategória A – Kultúrny plagát

Adel Khodaverdizadeh, Iran

Agustina Cosulich, Argentina

Amir Babak, Iran

Amir Karimian, Iran

Andrej Hascak, Slovakia

Ariadna S, Russia

Bartosz Kosowski, Poland

Biwei Zhu, China

Byung Rok Chae, Korea

Chan Wong, Macao

Chen J heng Chang, Taiwan

Christopher Scott, Ecuador

Dimitri Mirilenko, Russia

Dong Tian, China

Erendida Mancilla, Mexico

Erich Brechbuhl, Switzerland

Erman Yilmaz, Turkey

Eugeniusz Skorwider, Poland

Eva Maria Offermann, Germany

Fabian Emmanuel, Mexico

Fons Hickmann, Germany

Golde Andreas, Germany

Hongwei Hu, China

Hossein Gholami, Iran

Huizhou Li, China

Irwan Harnoko, Indonesia

Jacek Rudzki, Poland

Jan Rajlich, Czechia

Jannete Mark, Russia

Jen Wei Huang, Taiwan

Jerzy Skakun and Joanna Górska, Poland

Jose Alberto Hernandez, Costa Rica

Jouri Toreev, Belarus

Juri Tolkunov, Russia

Kaja Depta-Kleśta, Poland

Kamila Kasperowicz, United Kingdom

Koji Matsumoto, Japan

Kristína Šebejová, Slovakia

Krzysztof Motyka, Poland

Leo Lin, Taiwan

Leszek Zebrowski, Poland

Michael Prado, Peru

Michael Braley, USA

Mingliang Li, China

Paolo Palma, Italy

Pavel Noga, Czechia

Peter Bankov, Czechia

Radek Staniec, Poland

Ralph Burkhardt, Germany

Ray Zhu, China

Roman Juhás, Slovakia

Ryszard Kaja, Poland

Seyyed Navid Bibishahrbanooei, Iran

Siu Hong, Freeman Lau, Hong Kong

Sławomir Śląski, Poland

Stefan Faehler, Germany

Studio ITWST, Japan

Sven Lindhorst Emme, Germany

Szymon Kiwerski, Poland

Thiago Lacaz, Brazil

Tomasz Kipka, Poland

Tomasz Swiatalski, Poland

Vladimir Pomytkin, Russia

Wei Xu, China

Weijie Guo, China

Weiwei Shao, China

Wojciech Janicki, Poland

Zhang Yulian, Macao

Zhonghao Wu, China

Zhongjun Yin, China

Zhou Honghan, China

Zihao Lu, China

Zwolf studio, Germany

 

Kategória B – Politický plagát

Agnieszka Ziemiszewska, Poland

Ali Fakharian, USA

Anna Palosz, Poland

Carlos Andrade, Venezuela

Cemalettin Yildiz, Turkey

Coco Cerrella, Argentina

Damian Antolak, Poland

Dariush Allahyari, Iran

Damian Klaczkiewicz, Poland

Dariush Allahyari, Iran

Egor Shabanov, Russia

Erman Abdollahi, Iran

Erfan Meftahpour, Iran

Eugeniusz Skorwider, Poland

Ewa Wlostowska, Poland

Faldin family, Russia

Farshad Isapour, Iran

Hajime Tsushima, Japan

Hoon Dong Chung, Korea

Igor Kupec, Slovakia

Jacek Rudzki, Poland

Jan Nuckowski, Poland

Jen Wei Huang, Taiwan

Jixin Xiao, China

Jozef Kolaczyk, Poland

Juan Madriz, Venezuela

Kata Simo, Hungary

Kristína Šebejová, Slovakia

Krzysztof Szafulski, Poland

Leszek Zebrowski, Poland

Lex Drewinski, Germany

Lijun He, China

Lonnie Ruiz Gómez, Nicaragua

Luciano Alvarado, Mexico

Lius Yanez, Mexico

Lvyan Zhang, China

Mario Fuentes, Ecuador

Mingliang Li, China

Miroslav Beličák, Slovakia

Nikolay Kovalenko, Slovakia

Nikodem Pręgowski, Poland

Piotr Depta, Poland

Piotr Florianowicz, Poland

Qiang Wang, China

Sławomir Śląski, Poland

Tian Na, China

Tomaso Marcolla, Italy

Wenjie Huo, China

Wojtek Osuchowski, Poland

Wojciech Janicky, Poland

 

Kategória C – Andy Warhol

Andrea Pérez Campos, Mexico

Andrej Hascak, Slovakia

Anna Myczkowska-Szczerska, Poland

Daniel Wanner, USA

Erik Ždiľa, Slovakia

Gabriel Saaved, Ecuador

Iri Jobsán Ponce Escalante, Mexico

Ivan Kashakov, Bulgaria

Kata Simo, Hungary

Keith Kitz, USA

Monika Wojtaszek-Dziadusz, Poland

Natasha Trembovetskaia, Russia

Patrycja Spinek, Poland

Sebastián Zachar, Slovakia

Polina Zagumenova, Russia

 

Kategória D – Študentský plagát

Adrian Krupisz, Poland

Agnes Gyomrei, Hungary

Ahmad Vojdannezhad, Iran

Alexandra Kazakovskaya, Russia

Ana Pešić, Serbia

Andrea Kováčová, Slovakia

Anna Kolsicka, Poland

Arezoo Abdollahi, Iran

Behnam Nasrollahzadeh, Iran

David Lipovsky, Slovakia

Diana Hlavačová, Slovakia

Elham Habibpour, Iran

Etienne Angot, Canada

Fugui Zheng, China

Gabriela Prokop, Poland

Gökçe Genç, Turkey

Halil Eren, Turkey

Hamid Nasr, Iran

Jie Jiang, China

Jin Wei, China

Jozef Kolaczyk, Poland

Karina Estévez, Ecuador

Katarína Štefaniková, Slovakia

Katarzyna Czarnogrecka, Poland

Lenka Bolová, Slovakia

Li Wenjing, China

Liu Shiao, China

Lucia Tomaschová, Slovakia

Lukasz Koniuszy, Poland

Mado Klumper, Germany

Maria Cheshmedzhieva, Bulgaria

Marta Styczen, Poland

Meng Chen, Taiwan

Miroslav Beličák, Slovakia

Robert Frniak, Slovakia

Silvie Jakubkova, Czechia

Soňa Juriková, Czechia

Snizhana Chernetska, Ukraine

Veronika Trnková, Slovakia

Wang Daili, China

Xiangyu Zhan, China

Yimeng Shi, China

Zhang Chong Lin, China

Zhenya Tsaneva, Bulgaria